Wsparcie finansowe

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji "Słowo" pomagasz realizować nam dzieła takie jak: Konkurs Biblijny, Święto Chrztu PolskiSłowo na Plaży oraz Orszak Trzech Króli. W ten sposób realnie przyczyniasz się do promowania i umacniania wartości chrześcijańskich, a także rozwoju rodziny jako fundamentu społeczeństwa.

Darowiznę wpłacać można na konto:
63 8351 0003 0031 4585 2000 0010 (Bank Spółdzielczy Rumia), Fundacja "Słowo", ul. Derdowskiego 23, 84-230 Rumia

Darczyńcy:

Grzegorz Boike, Lucyna Wolniewicz, Łucja i Mirosław Słowikowscy, Tadeusz Muchewicz, Miejskie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Komunalne „Koksik” Spółka z o.o., Jacek Kucharski, Gabriela i Michał Miniszewscy, Dawid Sztormowski, Kazimierz Sierzputowski, Hanna i Andrzej Miotke, Leszek Zielonka, Grzegorz Partyka, Kazimierz Maszk, Windows2000, Grzegorz Klepczyński, Grzegorz Kwiecień, Aleksander Adahs, Artur Zawisza, EKOSKOL Dorota Literska, Katarzyna Stanulewicz.

Modlitwa

Twoje duchowe wsparcie jest bardzo potrzebne do realizacji naszych celów ewangelizacyjnych. Bardzo prosimy o Twoją modlitwę w naszej intencji. Wierzymy, że dzięki niej wspólnymi siłami pokonamy wszelkie przeciwności.

Wolontariat

Zanim zostaniesz wolontariuszem spróbuj odpowiedzieć sobie na dwa proste pytania:
Czy mam jeszcze wolny czas? Zastanów się, czy w natłoku zajęć, znajdziesz jeszcze czas na dodatkowe obowiązki. Czy swój wolny czas chcesz poświęcić dla innych.  Pamiętaj, że gdy Ty podejmujesz się zadań, my liczymy, że się z nich wywiążesz.
Co chcę robić? Pomyśl jaki rodzaj i forma zajęć Cię interesuje. Czy chcesz pomóc nam w tym, czym się na co dzień zajmujesz, czy wręcz przeciwnie - chcesz spróbować robić coś zupełnie dla siebie nowego. Może masz pomysł, którego realizacja mieści się w naszym obszarze działań i potrzebujesz nas jako wsparcia organizacyjnego? Zawsze chętnie porozmawiamy -  z każdej rozmowy może wyniknąć coś konstruktywnego. Zapraszamy do wspólnych działań!