Parę słów o NaProTechnologii

wpis w: Aktualności | Comments

Werdende ElternJednym z celów działania Fundacji „Słowo” jest propagowanie naprotechnologii jako skutecznej metody leczenia niepłodności. Metoda nastawiona jest na zniwelowanie przyczyny utrudniającej zajście w ciążę, co pozwala uniknąć etycznych i moralnych dylematów związanych z metodą in vitro. Dodatkową zaletą naprotechnologii jest to, że może pomóc usunąć przyczynę niepłodności i daje szansę na kolejne ciąże. Jako Fundacja chcemy zorganizować konferencję poświęconą tej metodzie, tak by spopularyzować ją w środowisku lekarskim, a poprzez nie, wśród osób bezpośrednio zainteresowanych. Jeśli chciałbyś wziąć udział w tej konferencji prosimy o zgłoszenie na adres biuro@fundacjaslowo.pl  . Oprócz informowania na bieżąco na stronie Fundacji poinformujemy o konkretach na adres mailowy podany w zgłoszeniu.